Vážení klienti,

rádi bychom Vám představili náš nový katalog poznávacích zájezdů.

Navazujeme na dlouhodobou zkušenost naší cestovní kanceláře, která existuje od roku 1992, na trhu je již po dobu 23 let a po celou dobu své existence vždy funguje k naprosté spokojenosti obchodních partnerů a klientů. Kromě působení na tuzemském trhu zajišťujeme jako subjekt pojištěný u ČPP (dle zákona o pojištění cestovních kanceláří) veškeré služby spojené s pobyty kolektivů v zahraničí.

V rámci služeb incomingové cestovní kanceláře zajišťujeme pobyty skupin zahraničních turistů v ČR (a to jak dospělých, tak i studentských), ale kromě těchto služeb naše cestovní kancelář také organizuje konference, večírky, školení, recepce a sportovní, incentivní i teambuildingové akce.

A ke všem těmto aktivitám Vám nyní s radostí nabízíme další a to organizaci pobytových a poznávacích zájezdů vhodných pro studenty ZŠ, SŠ i VŠ. K tomu v našem katalogu najdete i možnost jazykových pobytů ve Velké Británii.

Zajistíme komplexní rozsah všech služeb, tzn. od ubytování, stravy, programu, dopravy, pojištění až po využití služeb našich zkušených průvodců.

Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru zájezdu s mnoha příjemnými a užitečnými zážitky.

Kolektiv CK D.I.R. Bohemia


Katalog poznávacích zájezdů.pdf

Všeobecné podmínky.pdf

Cestovní pojištění

Další nabízené zájezdy:

BERCHTESGADEN A SALZBURG

1. den: odjezd z Prahy v 01:00 h. Ráno příjezd do Obersalzbergu, odtud pěšky nebo speciálním autobusem po unikátní horské silnici k výtahu ve skále, který vede přímo do ORLÍHO HNÍZDA. Krátká panoramatická procházka po vrcholu Kehlsteinu (1834 m) s úžasnými výhledy do údolí Berchtesgadenu. Odpoledne plavba lodí po ledovcovém jezeře KÖNNIGSEE, které je sevřeno horskými masivy Watzmann a Jenner až k ostrůvku s kostelíkem St. Bartholomä. Na závěr návštěva SOLNÉHO DOLU v Berchtesgadenu, seznámení s historickou těžbou této suroviny, jízda důlním vláčkem či obří skluzavkou. Ubytování a večeře v penzionu nedaleko Berchtesgadenu.
 
2. den: po snídani odjezd do SALZBURGU. Prohlídka historického centra zapsaného na seznamu UNESCO. Domplatz, Getreidegasse s rodným domem W.A.Mozarta, zámek Mirabell a největší středověký hrad v Evropě Hohensalzburg na vrchu Festungsberg. V podvečer odjezd zpět do ČR, návrat v nočních hodinách.


CENA od 3.190,- Kč/student zahrnuje:

-    dopravu autobusem při minimálním počtu 40 účastníků
-    1x ubytování s polopenzí (vícelůžkové pokoje)
-    průvodce CK
-    výlet lodí po jezeře Könnigsee
-    vstupné do solného dolu
-    pojištění CK
 

Orientační ceny vstupného (studenti):
-    jízda speciálním autobusem a výtah na Orlí hnízdo: cca 17 €


 

Tento web spravuje pc servis zachrana-pc.cz